Organizacja konferencji w Krakowie – najlepsze obiekty

Organizacja konferencji w Krakowie

Kraków to doskonałe miejsce na organizację różnych eventów, wydarzeń, spotkań biznesowych czy konferencji. W mieście znajduje się dosyć spora liczba obiektów, w których możemy zorganizować konferencję. Jednak, które z nich są najciekawsze i na które to warto się zdecydować? Prezentujemy klika z nich!

EXPO Kraków

EXPO Kraków zlokalizowane przy ulicy Galicyjskiej, to jeden z najpopularniejszych obiektów, w jakim możemy zorganizować konferencję. Autem tego miejsca jest nie tylko świetna lokalizacja, ale również doskonałe wyposażenie. EXPO Kraków to kilka sal konferencyjnych różnej wielkości, pokoje spotkań oraz dwie hale ekspozycyjne. W budynku znajduje się również restauracja, która może służyć gościom konferencyjnym.

Centrum Kongresowe ICE

Centrum Kongresowe ICE to kolejne miejsce na liście obiektów, w których możliwe jest zorganizowanie konferencji. Zlokalizowane jest przy Rondzie Grunwaldzkim, w okolicach Wisły. Z racji tego, że jest to obiekt wielofunkcyjny możliwa jest organizacja nie tylko konferencji, ale również kongresów, spektakli czy wystaw. Centrum wyposażone jest w 3 główne sale: Kameralną, Audytoryjną oraz Teatralną. Łącznie może pomieścić nawet 3200 uczestników. Na potrzeby konferencyjne został stworzony zespół sal konferencyjnych z regulowanymi i przesuwnymi ściankami.

Business Link

Business Link to część nowo oddanego budynku High5ive zlokalizowanego praktycznie w samym centrum Krakowa, w okolicach Dworca Głównego. Business Link to znakomita okazja nie tylko do zorganizowania konferencji, ale również do spotkań dużych zespołów projektowych. Ten budynek to nie tylko sama przestrzeń biurowa, ale również nowoczesne sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny.

A może konferencja w hotelu?

Organizacja konferencji w hotelu to opcja zdecydowanie tańsza i bardziej komfortowa. Przykładem hotelu, w którym możesz zorganizować konferencję jest Hotel Best Western Kraków. To właśnie tam mamy możliwość skorzystania z przestronnej i klimatyzowanej sali konferencyjnej, wyposażonej w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny oraz w smaczny catering. Konferencja w hotelu to spore ułatwienie dla jej uczestników, bowiem mogą oni skorzystać z przestrzeni hotelowej, w przypadku kilkudniowych eventów. Do dyspozycji gości został oddany duży parking mieszczący sporą ilość samochodów.

Idealne miejsce na konferencje? Sprawdź Hotel Best Western Kraków Old Town


adminmurowanica

No description.Please update your profile.