Czy pokój dla dziewczynki musi być różowy?

pokój dla dziewczynki

Dla tych z nas, którzy mają córki, organizowanie ich sypialni może być czasem kłopotliwe. Przy tak wielu ubraniach, butach i innych akcesoriach niekiedy zastanawiamy się, gdzie przechowywać wszystkie ich rzeczy. Jednak i ty możesz zostać geniuszem organizacji i zaprojektować wraz ze swoją pociechą niesamowite sposoby wykorzystania każdej przestrzeni w pokoju swojej małej dziewczynki. Chętnie podzielę się z Tobą swoimi pomysłami! Czytaj dalej, aby otrzymać niezłą dawkę inspiracji!

Zacznij od projektu oświetlenia

Jeśli chodzi o oświetlenie w pokoju dziecięcym, lampy stołowe są jednym z najbardziej istotnych elementów wyposażenia. Oczywiście nie eliminuje to potrzeby stosowania lampy sufitowej, lampki nocnej, a nawet kinkietów w niektórych miejscach, ale lampa stołowa jest niezbędna do uzyskania idealnego blasku na biurku, stoliku lub komodzie.

Mieszaj wzory, faktury i kolory

Pokoje dziecięce to idealna okazja do zabawy. Połącz kilka fantazyjnych wzorów, aby uzyskać stylową mieszankę. Nie bój się pokryć komody kwiatowym nadrukiem lub udekorować ściany za łóżkiem autorskim kolażem. Do jego wykonania może Ci posłużyć np. lustro. Myśl nieszablonowo.  Zostaniesz nagrodzony za ryzyko!

Dziewczęce akcenty

Nie możesz zapomnieć o typowych dla płci damskiej elementów wyposażenia. Jeśli w pokoju jest wystarczająco dużo miejsca idealnie sprawdzi się tutaj toaletka lustrzana. Na koniec dokładne przyjrzyj się niektórym szczegółom, które mógłbyś przeoczyć. Jest kilka rzeczy, które możesz dodać aby nadać dziewczęcego charakteru wnętrzu. Zamontuj na przykład szklane uchwyty w uchwytach komody. Będziesz zaskoczony jak detale odmieniają dziecięce pokoje.


 


adminmurowanica

No description.Please update your profile.