Projektujemy salon w tradycyjnym stylu angielskim

Salon w stylu angielskim inspiracje

Angielskie domy słyną ze swego prostolinijnego uroku. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w wiejskiej posiadłości, czy w mieszkaniu w wielkim mieście, wciąż masz wiele możliwości na wprowadzenie tego stylu do swojego domu. Oto kilka moim zdaniem  najlepszych wskazówek, które pomogą Ci odtworzyć tradycyjny angielski wygląd w pokoju dziennym.

Zrób wrażenie efektowną tapetą

Angielski styl jest stonowany jednak  nie nudny.  Aby stworzyć wnętrze w  tradycyjny wiejskim stylu, na ścianach połóż t tapetę w tradycyjny wzór inspirowany angielską przyrodą. Resztę ścian pokryj tradycyjnymi kolorami farb – kremową  magnolią, żółcieniami lub jasną zielenią. Te kolory fantastycznie dopełnią drewniane elementy wyposażenia. Okazały stół i czy krzesło drewniane będą się pięknie prezentować w takim wnętrzu.

Wybierz tradycyjne meble wypoczynkowe

Meble wypoczynkowe są w przestrzeni salonu elementem spajającym całość. Wybieraj więc  ostrożnie. Staraj się nie dążyć do perfekcji: tradycyjny angielski salon wygląda na poukładany ale  bez zbędnego wysiłku. Wybierając obicia i poduszki, postaw na skórę, kwiatowe  nadruki i ciężkie hafty. Nigdy nie popełnisz gafy jeżeli w pokoju ustawisz sofy Chesterfield, a w kącie do czytania fotel Chesterfield. Są to typowe meble dla tradycyjnego stylu angielskiego


adminmurowanica

No description.Please update your profile.