Jak zaprojektować przytulny kącik do czytania

kącik do czytania

O tej porze roku nie ma nic bardziej idyllicznego niż siedzenie w przytulnym kącie domu pod  ciepłym kocem, popijanie kubka gorącego kakao i rozpoczęcie lektury książki, którą chciałeś przeczytać od miesięcy. Za pomocą zaledwie kilku mebli i przytulnych akcesoriów możesz zmienić któryś z niewygodnych lub nieużywanych zakątków swojego domu w wyrafinowany i przyjemny kącik do czytania.

Dobre oświetlenie do czytania

Oświetlenie jest priorytetem przy projektowaniu kącika do czytania. Niezależnie od tego, czy używasz lampy podłogowej, która oświetla twoje ramiona, czy małej lampy do czytania na półce lub stoliku bocznym, odpowiednie oświetlenie zadaniowe jest niezbędne, abyś nie zmęczył oczu podczas czytania. Złota lampa doda twojemu kącikowi elegancji i klasy.

Lokalizacja

Kąciki do czytania zabierają bardzo mało miejsca, dzięki czemu każdy nieużywany kąt w sypialni, salonie, a nawet korytarzu może zostać przekształcony w spokojne miejsce do czytania. Wybierając lokalizację, należy pamiętać o kilku kwestiach: Upewnij się, że meble i wystrój kącika do czytania komponują się z resztą pokoju. Jeżeli w salonie postawiłeś na elegancki styl angielski i królują w nim meble chesterfield nie zapomnij aby elementy kącika do czytania były w tym samym klimacie . Weź również pod uwagę poziom hałasu i prywatności. Aby nieco wygłuszyć dobiegające dźwięki ustaw w swoim kąciku fotel uszak.


adminmurowanica

No description.Please update your profile.