Salon w stylu skandynawskim – jak ozdobić okna?

rolety

Styl skandynawski zyskuje coraz większą popularność ze względu na cechujący go minimalizm. Biel dominująca w pomieszczeniach, proste meble oraz minimalna ilość dekoracji sprawiają, że wnętrza nabierają eleganckiego charakteru. Wiele osób jednak pragnie umieścić kilka ozdób, wprowadzających przyjazny i domowy klimat do skandynawskich pomieszczeń. Problem może stanowić ciekawa aranżacja przestrzeni wokół okna jak i samego przeszklenia. Czym ozdobić okna we wnętrzach urządzonych zgodnie ze skandynawskimi standardami? Podpowiadamy!

Aranżacja przeszklenia

W oknach znajdujących się w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim znakomicie będzie się prezentowała roleta dzień i noc. Jej minimalistyczny i nowoczesny design znakomicie podkreśli klimat takiego wnętrza. Wiele osób zastanawia się jaki wybrać kolor rolety dzień noc. Szara lub biała wersja kolorystyczna pasowałaby idealnie do wnętrz urządzonych w tym stylu. Jeśli zależy nam na jak najlepszym zaciemnieniu pomieszczenia w oknie powinna zawisnąć roleta zaciemniająca. Można ją dostać w różnych wariantach kolorystycznych, tak więc z pewnością wpasujemy ją w wystrój wnętrza.

Dekorowanie przestrzeni wokół okna

Okno można także ozdobić umieszczając po obydwu stronach przeszklenia gładkie zasłony w odcieniach szarości. Jeśli chcemy, by nasze pomieszczenie odzwierciedlało styl skandynawski, powinniśmy wybrać także gładkie firany bądź całkowicie z nich zrezygnować. Warto także zakupić łańcuch świetlny z kulami LED, który można zawiesić na karniszu.


adminmurowanica

No description.Please update your profile.