Malowniczy Kraków – gdzie najlepiej wynająć hotel?

malowniczy Kraków

Większość z nas poszukując miejsca noclegowego, najczęściej decyduje się na nowoczesny hotel. Kraków to miasto, w którym nie brak stylowych apartamentów czy urokliwych pokoi. Na noclegowej mapie stolicy Małopolski znajdziemy zatem wiele ciekawych ofert. Jaka lokalizacja będzie jednak najlepsza? Sprawdź nasze propozycje!

Podgórze – dzielnica pełna niespodzianek

Udając się do innego miasta, często zastanawiamy się, gdzie najlepiej wynająć hotel. Kraków Podgórze to dzielnica, w której nie brak licznych baz noclegowych. Turyści z roku na rok coraz bardziej doceniają to piękne i malownicze miejsce. Dzielnica usytuowana jest bowiem poza centrum Krakowa, jednak dostanie się z niej, np. na rynek, jest niezwykle proste. Wystarczy krótka podróż samochodem bądź komunikacją miejską. Wynajmując pokój na Podgórzu, możemy być pewni, że nocą zaznamy spokoju. Po zapadnięciu zmroku jest tu bowiem zdecydowanie ciszej niż np. w pobliżu Starego Miasta. 

Borek Fałęcki – dla tych, którzy nie lubią centrum

Gdzie jeszcze możemy znaleźć ciekawy hotel? Borek Fałęcki Kraków to kolejne miejsce polecane dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku. Obszar ten znajduje się w południowej części Podgórza oraz samego Krakowa. Wynajmując pokój w takiej lokalizacji, będziemy mogli cieszyć się pięknymi widokami, a także spokojem. W pobliżu znajdziemy również wiele ciekawych miejsc. Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach to tylko jedno z nich. Na mapie turystycznej tej części Krakowa znajdziemy bowiem jeszcze kilka wartych odwiedzenia lokalizacji. 

 


adminmurowanica

No description.Please update your profile.