Nadruki na odzieży ostrzegawczej

bluza odblaskowa

W ostatnim czasie bardzo popularna stała się odzież personalizowana. Moda ta również przeszła na rynek odzieży BHP i bardzo często można spotkać pracowników noszących ubrania ostrzegawcze. Jest to obowiązkowy element codziennego ubioru wielu osób pracujących na drodze, budowie i nie tylko. Dziś przedstawimy wam zalety metody nadruku na odzieży ostrzegawczej.

Wyróżnij swoją firmę

Nadruki na odzieży firmowej są świetnym elementem do wyeksponowania logo firmy. Takie ciuchy można nazwać „żywą reklamą”. Każdy pracownik ubiera je podczas wykonywanej pracy i tym samym może pokazać, że należy do konkretnego zespołu. Taka forma ubioru świetnie ujednolica wizerunek firmy. Dodatkowo, każda osoba mająca styczność z pracownikami firmy bez problemu rozpozna kim są. Może to pomóc w budowaniu świadomości marki wśród otoczenia. Logo można nadrukować na prawie każdym typie odzieży. Materiał, z którego zrobione są kurtki odblaskowe również nadaje się do stworzenia nadruku.

Świetna integracja pracowników

Pracownicy posiadający jednorodne uniformy mogą w sposób zewnętrzny poczuć się zespołem. Dzięki takim strojom nie wystąpią niepotrzebne konflikty na podłożu wizerunkowym pracowników, które niejednokrotnie się pojawiają w miejscach pracy, gdzie styl ubioru jest całkowicie dowolny. W przypadku miejsc pracy, gdzie odzież odblaskowa jest obowiązkowa takie sytuacje nie występują. Jednak warto zastanowić się nad dodatkiem logo do odzieży pracowniczej np. w celu integracyjnym.  Bluza odblaskowa jest bardzo często wybierana przez pracodawców do takiego zastosowania. Jest uniwersalna – zarówno dla pracowników pracujących w środku np. w halach, jak i na zewnątrz.

 

Chcesz zadbać o wizerunek swojej firmy i jednocześnie stworzyć element łączący Twoich pracowników? Nadruki na odzieży odblaskowej są świetnym pomysłem do zadbania o te dwa ważne czynniki z punktu widzenia pracodawcy. Na rynku jest wiele firm sprzedających odzież odblaskową wraz z możliwością dodania nadruku. Może to być zarówno logo, jak i własny personalizowany napis. Jest to na pewno świetny pomysł do nadania wartości ubraniom firmowym.


adminmurowanica

No description.Please update your profile.