Spójne mieszkanie w stylu rustykalnym – jak nie zaburzyć wiejskiego klimatu?

jak urządzić mieszkanie w stylu rustykalnym

Aranżacja mieszkania w stylu rustykalnym wymaga pomyślenia o każdym elemencie przestrzeni. Meble kuchenne na wymiar pozwolą nam stworzyć niesamowitą kuchnię jak wyjętą z babcinego domu, ale co z resztą mieszkania we w stu procentach nowoczesnym mieście? Postaw na szafy na wymiar – Kraków, Poznań, mniejsze i większe miasta nie zawodzą pod względem producentów. Podpowiadamy co przyda się w rustykalnym mieszkaniu, żeby zachowało nie tylko klimat, ale i cechowało się funkcjonalnością.

Kuchnia w stylu wiejskim – wyzwanie dla stolarza

Niewiele aranżacji kocha drewno tak jak rustykalne aranżacje. Wieś to przecież natura, przytulność, pewna dawka niedopasowania i zużycia. Jeżeli zależy nam na takim wystroju, nie ma lepszej decyzji niż postawienie na meble kuchenne na wymiar Kraków. Meble kuchenne gotowe muszą się sprzedawać w jak największej ilości, a to wymusza na producentach dopasowanie do masowych gustów konsumentów. Nowoczesne trendy nie ułatwiają wyposażenia mieszkania przenoszącego do przeszłości. Meble na wymiar Kraków umożliwiają dopasowanie dokładnie takich frontów, jakie sobie wymarzymy. Możemy zamówić takie na przykład w Indeco Kraków: https://indecokrakow.pl/meble-kuchenne-krakow.

Druga kwestia przed którą staje każdy miłośnik klimatu niezaburzonego chłodną współczesnością to sprzęt AGD. Meble na wymiar Kraków umożliwiają zabudowanie piekarnika, zmywarki i wszystkiego czego w domu nie miały nasze babcie. Nic tak nie psuje wiejskiej aranżacji kuchni jak lśniący bielą najnowszej generacji sprzęt!

Kolejny powód by zainwestować w meble na wymiar Kraków jest czysto praktyczny. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie każdego elementu kuchennego wyposażenia do naszych potrzeb. Rozplanowanie szafek tak, aby rozłożenie w nich garnków gwarantowało sprawne gotowanie? Indywidualny projekt w praktyce zawsze okaże się bardziej funkcjonalny niż postawienie na gotowce.

Mieszkanie w stylu rustykalnym – szafy na wymiar na wagę złota

Wspomnieliśmy już o problemie zakłócającego klimat nowoczesnego wyposażenia. W całym domu mamy masę sprzętu, który stanowczo nie pasuje do wiejskiej chaty. Szafy na wymiar Kraków umożliwią nam ukrycie przed wzrokiem odkurzacza, suszarki na pranie czy nawet telewizora. Szafa wnękowa zaprojektowana przez specjalistę w swoim fachu będzie niezwykle funkcjonalna, a przede wszystkim zmieści wszystko czego nie mieści wiejski klimat.

Szafy na wymiar Kraków z przesuwnymi drzwiami to dodatkowo oszczędność miejsca. Tradycyjne drzwi wymagają zwracania uwagi na przestrzeń dookoła, a takie funkcjonalne rozwiązanie idealnie sprawdzi się na przykład w przedpokoju. O ile ciężkie, tradycyjne szafy są mile widziane w dużych pomieszczeniach, tak szafy na wymiar Kraków z przesuwnymi drzwiami doskonale wpasują się tam, gdzie trzeba zostawić trochę miejsca z myślą nie tylko o rustykalnych dekoracjach.

Rustykalna aranżacja – czego się wystrzegać?

Wiejski, ,,babciny” klimat jest bardzo ulotny. Jeżeli posiadamy nowoczesne dekoracje, takie jak na przykład metalowe rzeźby wpisujące się w styl loftowy, w aranżacji rodem ze wsi będą wyglądać jak czarne plamki na śnieznobiałej ścianie. Nie trzeba się ich pozbywać – najlepiej po prostu schować niepasującą dekorację, zamiast na siłę próbować wpasować ją w aranżację. Pisaliśmy już jak funkcjonalne mogą być szafy na wymiar Kraków, a w kwestii schowków warto wybrać także wszelkiego rodzaju drewniane skrzynie, najlepiej takie które w drodze produkcji zostały już nieco ,,zużyte”. Pamiętaj także o pościeli – len z subtelnym haftem jest bardziej klimatyczny niż połyskliwa satyna. Im mniej blasku i fabrycznego dopracowania, tym lepiej!

 

Utrzymanie spójności w rustykalnym mieszkaniu nie jest trudne, jeżeli tylko zdecydujemy się na indywidualne dopasowanie mebli. Meble kuchenne na wymiar Kraków pozwolą wyczarować kuchnię, w której od wejścia czuć zapach babcinych pierogów – niezależnie czy akurat coś się gotuje! Nowoczesne ułatwiacze życia wystarczy po prostu schować. Uda się pomieścić wszystko jeśli tylko postawimy na szafy na wymiar Kraków.

Chcesz wiedziec więcej o meblach na wymiar? Sprawdź bloga Indeco Kraków – kliknij tutaj: https://indecokrakow.pl/blog.

 


adminmurowanica

No description.Please update your profile.