Odzież firmowa w kawiarni – co kupić pracownikom obsługi?

Odzież firmowa w kawiarni dla kelnerów i kelnerek

Każdy działający w branży gastronomicznej, zarówno pracodawca jak i ,,szeregowy” kelner czy kasjer powinien być obeznany z tematem pracowniczego wizerunku. Na to jak wizytę w lokalu zapamięta gość wpływa nie tylko to co zje i wypije czy zachowanie obsługi. Wygląd pracowników jest niezwykle ważny. By o niego zadbać warto zainwestować w wysokiej jakości koszule z logo firmy i nie tylko! Dowiedz się więcej z naszego krótkiego artykułu.

Koszule z logo firmy a odbiór obsługi przez gości

Po wejściu do lokalu każdy gość rozgląda się, oceniając wystrój, czystość, wypatrując wolnego stolika i obsługi. By od progu nabrał pozytywnego stosunku do naszej kawiarni wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Tym co gość zauważy w pierwszej kolejności gdy chodzi o obsługę jest nie zachowanie – jego doświadczy dopiero za chwilę – ale właśnie wygląd.

Eleganckie koszule z logo firmy dla kelnerów i kelnerek kawiarni od razu zasugerują gościowi, że wszedł do lokalu dbającego o jakość. Czysta, wyprasowana koszula z pięknie wyhaftowanym logo od progu sugeruje wysoki poziom dbałości i odpowiedzialności obsługi. Skoro bowiem obsługa tak pilnuje swojego wyglądu, na pewno podobnie dzieje się na kuchni – tam także wszystko musi błyszczeć czystością, a przy przygotowywaniu napojów i deserów gotujący dbają o każdy szczegół. Elegancki kelner reprezentuje całą kawiarnię, także zaplecze, co do którego goście muszą przecież udzielić kredytu zaufania.

Przebywając w eleganckiej, klimatycznej kawiarni czujemy się wyjątkowo. Do takiego miejsca udajemy się zwykle z racji ważniejszej okazji. Randka z ukochaną osobą czy urodziny mamy powinny odbywać się w takich warunkach, w jakich poczujemy się jak ,,gwiazdy”. Jeżeli obsługuje nas ktoś ubrany bardzo szykownie tak właśnie jest – to dla nas zadbano o wszystko!

Koszulki z logo a charakter lokalu

Co do mniej eleganckiego lokalu? Jeżeli nasz lokal ma ,,luźny” charakter, obsługa mówi do gości na ,,ty”, z radia dobiegają popularne piosenki i panuje ogólny gwar, dobrym wyborem będą po prostu koszulki polo z logo firmy. Przykładowe koszulki  znjedziesz na sklepach internetowych typu https://www.e-logos.pl/produkty/koszulki-z-logo/ dla wszystkich pracowników obsługi. Powinny być dopasowane pod względem rozmiaru – składając zamówienie  na nadruki najlepiej zakupić pełny przekrój. W branży gastronomicznej, szczególnie jeśli zatrudniamy studentów, ekipa często się zmienia, a jak wiadomo każda sylwetka jest inna.

Bardzo ważny jest materiał – pracownikom uwijającym się na sali nie może być ani za gorąco, ani za zimno. Dobry wybór to naturalna bawełna lub syntetyczne poliestry od sprawdzonych, nieoszczędzających na jakości producentów. Na porządnym materialne nadruk z logo firmy nie tylko utrzyma się długo, ale wręcz od początku będzie wyglądał lepiej.

Dodatki odzieżowe dla obsługi w kawiarni

Koszule czy koszulki z nadrukiem to nie wszystko. Dla wygody obsługi, zarówno w eleganckiej kawiarni jak i ,,luźnej” kawiarence przydadzą się zapaski kelnerskie z logo. Wyposażenie w dużą kieszeń jest na wagę złota w trakcie intensywnej pracy – zawsze jest coś, co trzeba mieć pod ręką, chociażby  długopis, notes i chusteczka. 

Jeżeli nasza kawiarnia oferuje sprzedaż wypieków na wynos, dobrym pomysłem jest zapewnienie pracownikom fartuchów z logo. Nie tylko osłonią ubrania przed ,,wypadkami” z pełnymi kremu ciastami, ale także skojarzą się klientom ze swojskością i rzemieślniczą dbałością o jakość. Osoba w fartuszku zawsze wygląda jakby dopiero co skończyła gotować, a skoro ,,gotowała” w profesjonalnym uniformie, efekt na pewno zwala z nóg. Fakty są nieistotne – liczy się wrażenie!

By goście naszej kawiarni, przyjemnie kojarzyli wizytę w lokalu należy zadbać o każdy detal. Menu i wystrój wnętrza to nie wszystko – wizerunek budują sami pracownicy, nie tylko zachowaniem, ale i wyglądem. Inwestycja w odzież dla obsługi kawiarni na pewno szybko się zwróci!


adminmurowanica

No description.Please update your profile.