Ubrania z nadrukami dla pracowników – jak powinny wyglądać?

Ubrania z nadrukami dla pracowników z logo firmy

Idealnie zaprojektowane i wykonane pracownicze uniformy zagwarantują Twoim podwładnym profesjonalny wygląd. To niezwykle ważne w przypadku osób nawiązujących bezpośredni kontakt z klientami. Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę jeśli chodzi o nadruki na odzieży firmowej? Przeczytaj artykuł z naszymi poradami, a finalny efekt – ubrania firmowe dopasowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa – staną się kapitalnym narzędziem marketingowym!

T-shirty z nadrukami – jakość materiału

Kupując ubrania zwracamy uwagę na to, by były one wykonane z oddychających, mocnych tkanin. Tak samo trzeba robić decydując o zakupie koszulek dla firmy.Porządna odzież basicowa pod nadruki powinna rzucać się w oczy jeśli chodzi o wysoką jakość materiału. Jeżeli T-shirt z logo będzie uszyty z ,,pierwszego lepszego” syntetycznego ,,kawałka ściereczki” szybko się rozpadnie, a wcześniej zniesmaczy klientów Twojej firmy, bo niska jakość materiału jest widoczna na pierwszy rzut oka. Takie wyroby powinieneś z miejsca odpuścic wybierając ubrania pod nadruki. 

Na ubraniach dla pracowników można wiele zaoszczędzić sprowadzając basicową odzież z azjatyckich fabryk – nie jest to ani humanitarne, ani ekologiczne, nie mówiąc o opłacalności w ogólnym rozrachunku. Dobrze wiadomo, że lepiej jednorazowo wydać więcej na odzież, ale nosić ją długo! Nie wahaj się dopłacić do koszulek wyższej jakości, wykonanych z bawełny i poliestru stworzonego bez oszczędzania na produkcji. Inwestycja szybko się zwróci, a ponadto, na słabym materiale żaden nadruk nie będzie wyglądał dobrze.

Ubrania robocze z nadrukiem – projekt koszulki z logo

Przy projektowaniu ubrań firmowych pojawia się wiele pytań. Trudno zdecydować gdzie umieścić logo – z przodu koszulki, na plecach a może tu i tu? Czy nadrukować na T-shircie nazwę firmy, a może samo logo wystarczy? Jeżeli nie jesteś obeznany w temacie kreowania wizerunku przedsiębiorstwa i nie miałeś wcześniej do czynienia z projektowaniem tego typu ubrań, wizualizację koncepcji lepiej pozostawić specjaliście! Firmy wykonujące nadruki z logo (np. https://sklep-logos.pl/),,mają od tego ludzi” – doświadczonych, posiadających niezbędną wiedzę i wyczucie estetyczne.

Odzież firmowa z nadrukami – kolorystyka

Ubrania firmowe z nadrukami muszą kolorystycznie wpisywać się w identyfikację wizualną Twojej firmy. Spójność jest bardzo ważna w kreowaniu wizerunku przedsiębiorstwa! Pracownicy powinni nosić ubrania ,,pod kolor” logo, bez żadnych dodatkowych barwnych urozmaiceń i wzorów. Profesjonalny wygląd cechuje skromność i prostota! ,,Gwiazdą” koszulki firmowej ma być logo i nazwa przedsiębiorstwa.

Bluzy firmowe z logo – dopasowany rozmiar

Niezależnie od tego jak pięknie zaprojektowane będą nasze ubrania firmowe z nadrukami, żaden pracownik nie będzie dobrze wyglądał w ubraniu za dużym, za małym i po prostu niedopasowanym do sylwetki. Kroje typu oversize są co prawda od kilku lat bardzo modne, ale zdecydowanie nie jest to typ mody dla profesjonalistów! Zamawiając odzież pracowniczą postaw na pełną gamę rozmiarów, żeby zmiany w kadrze nie stanowiły problemu w kwestii wyposażenia w uniform.

Nadruki na odzieży firmowej – jaką metodę wybrać?

Do najpopularniejszych, trwałych metod nanoszenia nadruku należy między innymi sitodruk, sublimacja i haft komputerowy. To jaką technikę wybrać zależy od rodzaju materiału i detali oraz kolorystyki projektu. Nie bez znaczenia jest także charakter Twojej firmy – sitodruk to dobry pomysł na ubrania w branży handlowej, ale w eleganckiej restauracji lepiej stawiać na równie elegancki haft komputerowy. Tutaj ponownie najlepiej zdać się na specjalistę z firmy nanoszącej nadruki na ubraniach firmowych!

Idealna odzież firmowa z nadrukami? Wybierz sprawdzoną firmę, która realizuje podobne zlecenia nie od dzisiaj. Poza tym nie próbuj na siłę oszczędzać – oszczędzanie na jakości to droga donikąd!


adminmurowanica

No description.Please update your profile.