Odzież firmowa z nadrukami w gastronomii – jaka sprawdzi się w Twoim lokalu?

Odzież firmowa z nadrukami w gastronomii - fartuszki dla kelnerek

Ubrania firmowe z nadrukami to element strategii marketingowej ceniony nie od dzisiaj. Jakie ubrania będą przydatne dla pracowników lokali gastronomicznych różnych typów? Jeżeli działasz w branży związanej z żywnością koniecznie czytaj dalej i nie zwlekaj z wyposażeniem podwładnych w komplety odzieży firmowej! 

 

Luksusowa restauracja a eleganckie koszule z nadrukami

Zaczynamy z wysokiego konia! Restauracja w której panuje atmosfera luksusu, oferująca swoim gościom najwykwintniejsze doznania kulinarne wymaga dopracowania w każdym calu. Goście wynoszą z takich miejsc cały wachlarz wspomnień nie tylko na podstawie tego co doświadczyły ich kubki smakowe.

Niezmiernie ważna jest jakość obsługi – od kelnerów i barmanów wymaga się pełnego profesjonalizmu podpartego nienaganną prezencją. Eleganckie koszule z nadrukami dla kelnerów, kelnerek oraz pracownika baru to świetna decyzja jeżeli zależy nam na powrocie gości.

Koszule przyozdobione na kieszeni haftem komputerowym przedstawiającym logo restauracji to pewność, że nasz zespół będzie prezentował się wręcz jak żywa reklama!

Koszule z logo pozwalają uniknąć sytuacji, w której nasz kelner, niesiony fantazją i niezbyt dobrze wyrobionym poczuciem elegancji, ubierze się nieodpowiednio do wizerunku miejsca w którym pracuje. Niestety, dobór eleganckiej koszuli nie jest prosty. Już sam krój – normal, fit czy slim fit – to pole do popisu, niekoniecznie udanego.

Mając na stanie różne rozmiary koszul z logo każdy pracownik będzie wiedział co ma założyć i co najważniejsze, będzie wyglądał w tym dobrze. Jeśli więc szukasz odzieży firmowej, która sprawdzi się w gastronomii, sprawdź jej propozycje na https://sklep-logos.pl/odziez-gastronomiczna.

 

T-shirty z nadrukiem dla pracowników foodtrucków

Street food na dobre rozgościł się na polskich ulicach! Budki z jedzeniem powoli ustępują miejsca tak zwanym foodtruckom – barom na kółkach. To dobra opcja dla przedsiębiorców, których nie stać na wynajęcie lokalu pod restaurację.

Dla pracowników foodtruckow najlepiej nadadzą się przewiewne t-shirty z nadrukiem. Logo na piersi musi być duże, by nie zostało zakryte przez ladę, a sam materiał powinien gwarantować doskonały przepływ powietrza.

Pracownik foodtrucka cały dzień przebywa przy gorącym sprzęcie kuchennym – trzeba mieć to na uwadze, łatwo bowiem o problem z ciągłym poceniem się. Nie jest to ani wygodne, ani apetyczne! Szukając basicowej odzieży pod nadruki dla pracownika foodtrucka pamiętaj, by wybierać tylko z oferty producentów zaufanych, słynnych z jakości i nieoszczędzania na materiałach!

 

Domowa cukiernia a fartuchy z nadrukami

Kreowanie wizerunku lokalu gastronomicznego ,,jak u mamy” oznacza wyposażenie pracowników w ,,mamine” elementy odzieży. Czy istnieje odzież, która z domów kuchnie przywodzi na myśl bardziej niż uroczy fartuszek? Z pewnością nie! 

Fartuch to odzież kojarząca się z rzemiosłem i ,,swojską” pracą pełną oddania. Każdy prowadzący cukiernię, kawiarnię czy piekarnię mającą grać na sentymentach i tęsknocie za dzieciństwem powinien zainteresować się takimi elementami odzieży. Obdziel nimi wszystkich pracujących przy bezpośredniej obsłudze gości, zarówno kelnerów jak i kasjerkę wydającą przysmaki na wynos.

Estetyczny haft komputerowy z logo lokalu na przodzie fartuszka zapadnie w pamięć każdego konesera domowych wypieków. ,,Domowe” lokale mają bardzo dużą konkurencję, której nie wolno lekceważyć. Liczy się detal! Pracowniczy dress code w połączeniu z aromatem świeżych cukierniczych arcydzieł i gorącej kawy zapadnie w pamięć każdego stającego w progach Twojego lokalu!

To jaki krój i długość fartuszka z nadrukiem wybierzemy powinno zależeć od charakteru obowiązków pracownika. W przypadku kasjera przez większość czasu stojącego w miejscu możemy pozwolić sobie na dłuższe modele. Dla ,,biegającej” kelnerki lepiej sprawdzą się kroje o długości maksymalnie do kolan. 

Chcesz, aby pracownicy Twojej restauracji nosili stylowe koszule, które będą pozytywnie wpływały na wizerunek lokalu? Powinieneś wiedzieć, jaki krój i kolor koszul będzie odpowiedni. Przeczytaj artykuł https://odziezbiznesowa.pl/koszule-dla-pracownikow-gastronomii-o-czym-trzeba-pamietac i wybierz mądrze!


adminmurowanica

No description.Please update your profile.